Jesteśmy dystrybutorem najlepszej jakości
części do maszyn rolniczych


Współpracujemy tylko z starannie wyselekcjonowanymi partnerami, żeby zapewnić Państwu jak najlepszą jakość.

Jesteśmy firmą handlową z siedzibą na terenie Gorzowa Wielkopolskiego, dzięki współpracy z wieloma partnerami zapewniamy wysokiej jakości obsługę i dużą dostępność towaru.

Posiadamy w asortymencie zarówno oryginalne jak i zamienniki praktycznie do każdej maszyny wykorzystywanej w rolnictwie. Oprócz tego znajdziecie Państwo również wyposażenie warsztatowe i wiele innych.

agro3agro4
agro1agro2

Dlaczego warto Nam zaufać?


Jesteśmy zespołem posiadającym wieloletnie doświadczenie w sprzedaży wyposażenia dla Profesjonalistów. Wyposażaliśmy w maszyny zarówno małe jak i większe przedsiębiorstwa - zawsze dokładając wszelkich starań, żeby transakcja odbyła się pomyślnie.


Termin dostawy

Oferujemy możliwie jak najkrótszy czas dostawy, w zdecydowanej większości przypadków wynosi on 24 godziny od momentu złożenia zamówienia.

Gwarancja najniższej ceny!

Oferujemy najkorzystniejsze warunki zakupu w całej Polsce. Znalazłeś tanie? Zadzwoń do Nas.

Godziny otwarcia

Pracujemy od 8 do 18.

Czat online

Nasi konsultanci są dostępni dla Państwa na czacie dostępnym na Naszej stronie.

Najczęściej zadawane pytania


1Kim Jesteśmy?

Jesteśmy firmą handlową z siedzibą na terenie Gorzowa Wielkopolskiego, dzięki współpracy z wieloma partnerami zapewniamy wysokiej jakości obsługę i dużą dostępność towaru. Mamy w swojej ofercie produkty takich marek jak: Bosch, Granit Parts, AGTECH i wiele innych...

2Gwarancja

Na każdy produkt udzielamy pisemnej gwarancji, która wynosi od 1 roku do 2 lat. W przypadku wadliwego towaru przysyłamy do Państwa kuriera i naprawiamy/wymieniamy wadliwą cześć.

3Warunki zwrotu

Każdy zakupiony produkt możecie Państwo zwrócić w przeciągu 14 dni.

4Czy wystawiamy faktury VAT?

Tak, na każdy produkt wystawiana jest pełna faktura VAT - 23%.